digitale zorg en data

Vul de enquête in: Amsterdams longformularium

20-05-2026

De afgelopen twee jaar is het Amsterdams longformularium in Amsterdam geïmplementeerd via FTO-bijeenkomsten, waarin training en toelichting zijn gegeven aan huisartsen, POH-S longartsen, apothekers en assistenten.

Om meer inzicht te krijgen in, de bekendheid van het Amsterdams longformularium, het gebruik ervan in de dagelijkse praktijk, en welke ondersteuning of verbeteringen kunnen bijdragen aan een betere implementatie, nodigen wij je uit om een korte vragenlijst in te vullen.

Je ervaringen en suggesties zijn waardevol en helpen ons om het Amsterdams longformularium verder te verbeteren en beter te laten aansluiten bij de praktijk van alle betrokken zorgprofessionals. De uitkomsten worden gedeeld binnen het Transmuraal Platform Amsterdam.

Vul hier de vragenlijst in: Gebruik van het longformularium
Het invullen duurt ongeveer 5 minuten en de antwoorden worden anoniem verwerkt.

Meer informatie over het longformularium vind je op de website van het Transmuraal Platform Amsterdam. Daar vind je ook het webinar over het longformularium waar meer uitleg wordt gegeven het Amsterdams Longformularium.